Paranormal

Dzień III - 21.08.2012


#1 2012-08-19 13:31:11

mindfucker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-19
Posty: 6
Punktów :   

Toy.avi

Toy.avi



OSTRZEŻENIE


Spoiler:

Ta pasta może być nieodpowiednia dla ludzi w każdym wieku. Treść może zostać uznana za NSFW (Not Safe For Work). Czytasz na własne ryzyko.

13-03-2011 02:25

Ludo:

„Przede wszystkim, to nie jest fake. Film istnieje i zanim pomyślicie, że to bzdura, tu jest link:
http://www.mediafire.com/?r4eogevmhg4gimg

Mówię wam, ten film jest nienormalny i może mieć na was dziwny wpływ: bóle głowy, zaburzenia widzenia, koszmary (Odczuwam to wszystko i to nie jest śmieszne. Nie mogę spać, boję się.)

Nagranie wygląda staro. Często pojawiają się zakłócenia, tylko mała część jest widoczna. Uważam, że film znajdował się na kasecie VHS. Jestem tego pewien, ponieważ widać zakłócenia powstałe przez uszkodzenie taśmy, a jakość dźwięku jest okropna.

Muzyka to najprawdopodobniej dźwięk starego fortepianu. Słychać go cały czas, w końcu miesza się z dzieckiem płaczącym rozpaczliwie z bólu.

Film sam w sobie nie jest zwyczajny. Widać na nim kogoś odcinającego rękę małym nożem (wygląda to bardzo realistycznie). Kiedy ręka jest prawie całkowicie oddzielona od nadgarstka, osoba, która cięła rękę postanawia gwałtownie złamać kości. Ręka zostaje oddzielona, można zauważyć wystającą kość, ale nie słychać trzasku.

Film nagle przeskakuje do drugiej części. Jest ona trudna do zrozumienia. Wygląda, jakby ktoś bawił się mózgiem lub jelitami. Wydają się być rozgniecione. Trudno to dokładnie określić z powodu jakości nagrania oraz tego, że kamera jest zbliżona na mózg, jelita lub cokolwiek to było.

Krew jest wszędzie i szczerze mówiąc, to mnie przeraziło. Jest mi niedobrze, kiedy to piszę i będę musiał po tym odpocząć. Macie link, więc sami zobaczcie.”

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.golden-dragon.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.gangsterlife.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl www.zakonpytonga.pun.pl